فنگ شويي در باغ ويلا

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیلفنگ شويي:


براي ايجاد فنگ شويي در محوطه بيروني باغ ويلا و دکوراسيون داخلي خانه به چهار عنصر احتياج مي باشد ،اين عناصر عبارتند از:آتش،فلز ،خاک و آب که هر کدام را در اين مقاله به صورت مختصر شرح مي دهيم:


عناصر لازم براي فنگ شويي محوطه بيروني باغ ويلا:


آتش:


يکي از بهترين و زيباترين طراحي هايي که مي توانيد در دکوراسيون خانه و محوطه باغ خود ايجاد کنيد ساختن يک گودال آتش مي باشد ،همانطور که مي دانيد آتش نماد گرما و روشنايي مي باشد و در طراحي بسيار مهم است.همچنين براي اينکه انرژ ي "چي "که در فنگ شويي موجود است به محوطه منتقل شود بايد براي چند دقايقي چه در فصل تابستان و چه در فصل زمستان آن را روشن کنيد.


فلز:


فلز نماد استقامت مي باشد،پس در نتيجه وجودش مي تواند به شما کمک کند. اين عنصر را مي توانيد به عنوان يک المان دکوري به فضا اضافه کنيد.


خاک:


به وسيله مجسمه هاي نمادين و تخته سنگ هاي طبيعي،نماد زمين را مي توانيد به باغ ويلاهاي خود در ملارد و شهريار و محمدشهر ايجاد کنيد. اين عناصر را بايد در مرکز باغ و محوطه بيروني خانه تان قرار دهيد.براي اينکه انرژي توسط آن به خوبي صورت گيرد بهتر است که طراحي اين قسمت دايره وار صورت بگيرد،بايد بدانيد که در فنگ شويي هر نکته اي که ذکر مي شود مهم مي باشد.


آب:


دوست داشتني ترين عنصر در فنگ شويي و مخصوصا فنگ شويي محوطه بيروني خانه آب است.آبنما،مجسمه هاي سنگي و استخر ... و هر آنچه را که فکر مي کنيد مي توانيد طبق سليقه خود عنصر آب را به فضاي بيروني خانه تان بياوريد. البته دقت کنيد که آب نبايد راکد باشد و در هر چهار جهت اصلي باغ بايد در گردش باشد.  اين روش در باغ سازي ايراني کاربرد داشته است.


از قدرت تضاد در فنگ شويي محوطه بيروني خانه استفاده کنيد :


نماد يينگ و يانگ از يک دايره که با مرز منحني واري از هم جدا شده اند تشکيل شده است،شما هم مي توانيد از الگوي اين خط منحني در طراحي محوطه بيروني و فضاي بيروني استفاده کنيد. همچنين بهتر است تا جاي ممکن حصار کشي ها با اين الگو شکل بگيرد.


در فنگ شويي فضاي بيروني تعادل را حفظ کنيد:


براي ايجاد فنگ شويي در محوطه بيروني باغ ويلا و حتي دکوراسيون داخلي خانه بايد تعادل را حفظ کنيد براي مثال اگر فضايي تاريک داريد، سعي کنيد با نورپردازي آن را به تعادل برسانيد.  


محوطه بيروني را نور پردازي کنيد : براي اينکه  محوطه باغ و فضاي بيروني خانه تان را از نيرو هاي بد در شب و هواي تاريک امان نگه داريد نورپردازي کنيد.براي اينکه فنگ شويي ها در درست ترين حالت ممکن ايجاد شوند بايد نورپردازي ها به صورت هماهنگ ،يعني در يک خط مستقيم و ترجيحا قرينه ايجاد شوند.ãäÈÚ

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 9099071613

شماره تماس دوم از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل